סחר בהדגמה ב- Plus500

עם Plus500 תוכלו לנסות את כל האפשרויות 100% בחינם באמצעות הדגמה ללא הגבלה. במסגרת ההדגמה אתה מקבל סכום כסף בדיוני בחינם שאיתו אתה יכול לפתוח ולסגור עמדות לתוכן ליבך. לאחר מכן תוכל לראות איך תעשה כשתסחר עם כסף אמיתי. במאמר זה תוכלו למצוא את כל מה שצריך לדעת על חשבון ההדגמה בחינם ב- Plus500!

איך אתה יכול לפתוח חשבון הדגמה ב- Plus500?

קל לפתוח חשבון הדגמה באמצעות Plus500. באתר Plus500 אתה יכול לפתוח חשבון הדגמה בקלות על ידי השארת כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך:

פתיחת חשבון

אפשר אפילו לפתוח את חשבון ההדגמה שלך באמצעות חשבון הפייסבוק או הגוגל שלך. לאחר הזנת מידע זה, ההדגמה החינמית שלך תיפתח מייד. האם תרצה לפתוח הדגמה ב- Plus500? לאחר מכן השתמש בלחצן למטה כדי לקבל ניסיון מיידי וחינמי:

מהם היתרונות בהדגמת Plus500?

יתרון גדול בהדגמת Plus500 הוא שאינך צריך להוריד תוכנה. התוכנה עובדת כולה באמצעות האינטרנט. באמצעות סוחר הרשת אתה יכול להתחבר לכל מחשב כדי לפתוח עסקאות.

מכיוון שהדגמה מדמה לחלוטין את מצב השוק, אתה באמת לומד כיצד לסחור עם תוכנת Plus500. בתוך התוכנה אתה מקבל הודעות באופן קבוע כאשר אירועים חשובים מתקיימים. אירועים מרכזיים מביאים לעתים קרובות לתנודתיות וזה יכול להיות מעניין להגיב לכך על ידי פתיחת עמדה.

להדגמה מספר אפשרויות מסחר מעניינות. אתה יכול לסחור במנוף פיננסי באמצעות הדגמת Plus500. זה מאפשר לפתוח עמדה גדולה יותר עם פיקדון קטן. אתה יכול גם למכור בחסרמניות CFD. במכירה קצרה אתה יכול לשער על מחיר יורד.

עבור לכסף אמיתי

לאחר שהתאמנתם מספיק עם ההדגמה תוכלו להפקיד כסף אמיתי  ב- WebTrader. לפני שתוכלו לסחור בכסף אמיתי, עליכם להשאיר קצת יותר מידע. כשאתה פותח חשבון סחר אמיתי, החוק מחייב אותך לאשר את זהותך. למרבה המזל, אתה צריך לעבור רק את התהליך הזה פעם אחת.

מסחר בכסף אמיתי אפשרי ב- Plus500 החל מ 100 $. ברגע שאתה בטוח מספיק, אתה יכול מיד להתחיל לסחור עם Plus500.

איך אתה מפיק את המרב מההדגמה שלך?

חלק מהמשתמשים פותחים עמדות אקראיות ללא תוכנית ברורה. עם זאת, ככה לא תקבל את התוצאות הטובות ביותר עם ההדגמה שלך. זה חכם יותר לבדוק אסטרטגיות שונות. אחרי הכל, בעזרת הדגמה תוכלו לקבוע ללא סיכון מה עובד טוב עבורכם. באמצעות הדגמה אתה יכול להתאמן עם:

  • ניתוח טכני: אתה מנסה לזהות דפוסים במגמת המחירים ואתה מגיב לכך
  • ניתוח בסיסי: אתה מנתח את הנתונים שמאחורי החברה ועל בסיס זה אתה מקבל החלטות מסחר
  • ניתוח סנטימנטלי: אתה מנסה לחזות כיצד המסה תגיב לאירועים מסוימים

רשמו אילו עסקאות אתם מבצעים ומאיזה סיבה. בכך תוכל לעקוב אם האסטרטגיה שלך מובילה לתוצאות טובות. כדי לצמוח כסוחר, חשוב שתלמד מהטעויות שלך. במדריך Plus500 אנו חושפים אסטרטגיות נוספות שתוכלו ליישם לעסקים שלכם.

סוחר אינטרנט

מדוע Plus500 מציעה הדגמה בחינם?

Plus500 כמובן לא נותנים את ההדגמה בחינם מכיוון שהם סנטה קלאוס. כמובן שכל חברה רוצה להרוויח כסף. ההדגמה החינמית היא אפוא בעיקר פיתיון. אם אתה אוהב את האפשרויות של ההדגמה, סביר יותר שתסחר בכסף אמיתי.

כמובן, Plus500 גובה עמלות  על עסקאות אמיתיות בכמה אופנים, ומאפשר להם להרוויח כסף מלקוחות חדשים בטווח הרחוק. Plus500 גובה פריסה על כל עסקה (הבטחונות בין מחיר הקנייה והמכירה של נייר ערך) והם גובים עלויות מימון עבור עמדות הפתוחות לפרק זמן ארוך יותר.

מתי כדאי להתחיל לסחור עם כסף אמיתי?

זה לגמרי תלוי בך! אין זמן מוגדר בו אתה צריך להתחיל לסחור עם כסף אמיתי. חשוב תמיד לזכור שאתה יכול להפסיד כסף במסחר. רק כשאתה יכול לקבל זאת, רצוי לבצע את ההפקדה הראשונה שלך. אל תפקיד מייד סכום גדול. עדיף להתרגל לסחור בכסף אמיתי על ידי ביצוע פיקדון קטן.

מה אתה יכול לסחור בהדגמה?

בתוך תוכנת Plus500 אתה סוחר עם CFDs. אתה יכול לסחור במניות CFD במניות, פורקס, סחורות, מטבעות מבוזרות וקרנות אינדקס. ל- Plus500 יש יותר מאלף מניות CFD שונות בהן תוכלו לסחור. סביר להניח שתוכלו למצוא נייר ערך שתרצו לסחור בו עם Plus500.

האם אפשרי להפסיד יותר כסף ממה שאתה מפקיד?

ב- Plus500 לא ניתן להפסיד יותר כסף ממה שאתה מפקיד. אם תחליט להמיר את חשבון ההדגמה שלך לחשבון כסף אמיתי, אינך צריך לדאוג. Plus500 מגן על כל הלקוחות מפני איזון שלילי.

כיצד ניתן לאפס את חשבון ההדגמה של Plus500?

חשבון ההדגמה של Plus500 יתאפס אוטומטית אם הפסדת יותר מדי כסף. אינך צריך לאפס את החשבון בעצמך. זכור שכשאתה מתחיל לסחור בכסף אמיתי אתה יכול כמובן להפסיד את כל ההפקדה שלך.

כמה טיפים אחרונים:

עם הטיפים האחרונים האלה למסחר אתה מבטיח שתשיג את התוצאות הטובות ביותר באמצעות ההדגמה שלך:

  • סחר רק בכסף שאתה יכול להרשות לעצמך לפספס.
  • חשבו על תוכנית מראש ואל תקבלו החלטות ספונטניות.
  • השתמש תמיד בעצירת אובדן: הרגע בו אתה לוקח הפסד באופן אוטומטי.
  • הגבל את המנוף פיננסי שלך כך שלא תאבד פתאום חלק גדול מההפקדה שלך.

This post is also available in: English